Biz Sizi Arayalım

0 549 409 34 29 info@prestijtelcit.com

ÇİM ÇİT

TelçitPrestij Tel Çit Sistemleri’nin ürünü olan Çim çit Tüm iç ve dış mekanlarda, temel amacı yemyeşil bir panel / duvar elde etmektir ve bunu doğal çime en yakın görünümü sağlamaktır…

Telçitİç ve dış mekanlarda ara bölmesi ve kısa duvar malzemesi olarak da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Telçit İsteklerinize göre farklı ebatlarda ve yüksekliklerde üretilebilir. Çim çit çelik konstrüksiyon üzerine sentetik çim kaplanarak üretilmiştir.

TelçitÇiçekli, Panolu, dekoratif şekiller, çöp konteynır kaplaması, restaurant havalandırma, korkulukları kaplamaları ve üzeri düz çim olarak ta imal edilmektedir. Dekoratif ve hafiftir.

Telçitİsteğe bağlı olarak ön yüzey alanlarına logo ve dekoratif ferforje çalışmaları yapılabilmektedir.

 

 

 

 

 

ÇİM ÇİT DETAYLI BİLGİ

Neden Çim çit ?

TelçitBakım gerektirmeyen, tüm hava şartlarında dayanıklı, doğal çimden, sarmaşıktan çok daha iyi performans gösteren ve 10 yıla kadar ömrü olan alan hayal edin.

Telçit“Aslında çim çit ile yapılmış bir bölgeyi doğal çimle karşılaştırdığınızda çok daha ucuz olduğunu göreceksiniz.

Telçit Alanın bakımına harcanan zamandan ve masraftan tasarruf edilmesinin yanı sıra inkâr edilemeyecek derecede size boş fazla zaman kazandırmaktadır kazandığınız o zamanı çim çit ile yapılan doğaya uyumlu bölmede birer kahve içerek kullanabilirsiniz. Böylece çim çitin ömrü göz önünde bulundurularak cevap kesinlikle “evet doğal çimden daha ucuz”dur ve bunun yanı sıra sulama , bakım masrafı yoktur.

Call Now ButtonHEMEN TEKLİF AL