Biz Sizi Arayalım

0 549 409 34 29 info@prestijtelcit.com

SPOR SAHA TEL ÇİTLERİ

Hazırlanan konstrüksiyona 6,00m yüksekliğinde 40×40 / 50×50 göz aralıklı 3,5mm PVC kaplamalı örgü teli pvc kaplı bağlama telleri içe tüm demir aksama bağlantıları yapılır,

örgü telinin esnemesini önlemek için 3 sıra çelik halat çekilerek montaj işlemi tamamlanır.

Telçit4. MICIR SERİLMESİ VE SIKIŞTIRILMASI:

Hatıl betonu tamamlandıktan sonra mıcır, iki aşamalı olarak makine ile serpiştirilip silindir ile sıkıştırılır, ikinci sıkıştırma tamamlandıktan sonra halı uygulaması yapılacak şekle getirilir.

Telçit3. AYDINLATMA DİREĞİ YAPILMASI:

50cm Yüksekliğinde hazırlanan kalıp içine Aydınlatma direği dikimi için gerekli olan ankraj borusu temel içine yerleştirilir ve sabitlenir. Daha sonra hazır betonu kalıp içine dökülerek aydınlatma direği temeli oluşturulur.

Telçit6. AYDINLATMA İÇİN ELEKTRİK TESİSATI YAPILMASI:

Oyun alanına yeterince ışık sağlamak için aydınlatma direğine en az 3’er adet gelecek şekilde (gerek görülürse bu sayı arttırılabilir ) aydınlatma kapasitesine sahip projektör montajı yapılır. Aydınlatma sisteminin kablolama işlemleri ile topraklama işlemleri yapılıp aydınlatma panosuna bağlantıları sağlanır. TSE standartlarına uygun olan tüm malzemelerin montajı tamamlanıp sistem çalışır hale getirilir. Sistemin çalışır hale gelmesi için gerekli olan enerji mevcut bir hattan kablolar vasıtasıyla elde edilir. Mevcut şartlar içinde kablolama işlemi yeraltından gerçekleştirilir.

Telçit7.ÜST KAPATMA AĞININ ÇEKİLMESİ:

15X15 göz aralığında İTHAL paraşüt ipinden yapılmaktadır.

Call Now ButtonHEMEN TEKLİF AL